CUKRÁRNA

Prostě musíte ochutnat naše úžasné domácí zákusky, frgály, kávu Cosmai, zmrzlinu Carte d`Or, pralinky ...

Máme vlastní výrobnu "domácích" zákusků, frgálů, dortů a vánočního cukroví

CUKRÁRNA - KAVÁRNA

Kdo nevěří, ať k nám běží a pořádně si zamlsá...

Domácí
zákusky
a frgály

Zaručeně čerstvé a úžasné ...

Dorty
a vánoční
cukroví

Svatby, oslavy, Vánoce ...

VÝTEČNÁ
Zmrzlina
Carte D'Or

Potěšení z požitku ...

Italská
káva
COSMAI

Vůně odpočinku ...

pRALINKY,
Doplňkový
sortiment

Když je chuť na něco jiného ...

DOMÁCÍ ZÁKUSKY A FRGÁLY

Vše vlastní výroby a zaručeně čerstvé

Šlehačková roláda, tvarohové tajemství, ovocný řez s malinami, lašský dortíček, karamelový sen, cheesecake s lesním ovocem, tiramisu, ananasová kostka, banánová pochoutka, borůvkový řez... frgál makový, hruškový, povidlový a tvarohový... Dá se tomu odolat? Zákusky vyrábíme každý pracovní den, frgály 3x za týden a pokud se stane, že některý ze standardních zákusků nebo frgálů je zrovna vyprodaný, můžete si jej na následující den objednat.

DORTY A VÁNOČNÍ CUKROVÍ

Na oslavy, narozeniny, svatby, Vánoce i jiné příležitosti...

Sachrův, Valentýnský, punčový, karamelový, čokoládový, Schwarzvaldský dort... punčové, vanilkové rohlíčky, tlapky, rumové kuličky a mnoho dalšího vánočního cukroví si objednejte v naši cukrárně a užijte si pohodové vánoční svátky. Vyrábíme dorty a vánoční cukroví, dorty na objednávku kdykoliv, vánoční cukroví před vánocemi, objednávky přijímáme každý rok od 1. listopadu.

ZMRZLINA A POHÁRY CARTE D'OR

Stačí se podívat a už se sbíhají sliny v puse...

Zmrzlina a poháry CARTE D'OR, kdo jednou zkusil, podruhé neodolá a rád se k nám vrací. Nabízíme širokou škálu vyzkoušených příchutí, kterou každý rok obohacujeme o novinky dle aktuálních trendů. Nejenom vanilková, čokoládová, jahodová, skořicová a mango nebo jiná kopečková zmrzlina, ale i poháry s ovocem a zmrzlinou Carte D'Or a nanuky Algida jsou tím pravým osvěžením v letních měsících.

ITALSKÁ KÁVA COSMAI

Když se chcete nechat okouzlit vůní a kvalitou kávy ...

A k zákuskům a dortům patří neodmyslitelně káva. Kvalitní surovina a maximální pozornost při výběru, to je káva Cosmai z odrůd arabica a robusta, vyznačující se rovnováhou mezi jemností, intenzitou a lehkostí. Od samého počátku společnosti rodina Cosmai vybírá k prodeji pouze tu nejlepší kávu, vhodnou pro širokou veřejnost i uznávané znalce. Tuto kávu není snadné vyrobit, Cosmai kávu studují a hledají nová řešení produkce, která respektují samotná kávová zrna a povyšují jejich, už tak dokonalé, vlastnosti.

PRALINKY, ČOKOLÁDY A DOPLŇKOVÝ SORTIMENT

Pokud si nevyberete ze zákusků a dortů, zkuste něco jiného ...

Pro ty, kdo si chtějí odnést vynikající a zajímavou bonboniéru z pralinek, čokoládu neobvyklé chutě a balení, nebo prostě jenom lízátko či "pendrek", nabízíme téměř celý sortiment Choco Bonté a doplňkové cukrovinky. Vyzkoušejte zase něco nového. Exkluzivní pralinky Choco Bonté vznikají v olomoucké firmě pod dohledem francouzského cukráře Anaela Pomy. Tajemství jeho lahodných pralinek je v použití kvalitní čokolády, jejím rozpouštění za přesně stanovené teploty a mnohahodinovém vyšlehávání, aby získala jemnou konzistenci.

Chcete dostávat AKTUALITY hotelu?

Stačí vyplnit email a přihlásit se k odběru.