WELLNESS

Bazén 15 x 7 m s teplou vodou, sauny, vířivka, masáže a fitness posilovna, tady si užijete ten správný odpočinek...

Odpočiňte si v našem

WELLNESS

Na náš bazén jsme hrdí, je krásný, velký, s teplou vodou 27,5 °C a příjemnou relaxační hudbou. V lednu 2020 jsme provedli jeho generální přespárování, výměnu dveří, sprch a žaluzií a věříme, že tu strávíte mnoho příjemných chvil. Vedle bazénu jsou sauny, nahý svět s finskou a bio saunou s vonnými bylinnými esencemi. Užijte si chvíle klidu a "očisty těla" a dodržujte při tom "saunové desatero". K ubytování nabízíme pronájem soukromé vířivé vany, kde budete jenom vy, šampaňské a 2 hodiny relaxace. Bazén a fitness posilovna jsou otevřeny denně od 9:00 do 21:00 hod., sauny denně od 17:00 do 21:00 hod. a vše je pro hotelové hosty zdarma v ceně ubytování. Pro neubytovanou veřejnost platí ceny dle platného ceníku. Masáže jsou na objenávku, pro informace o volných termínech a cenách kontaktujte recepci.

BAZÉN

Koupelový bazén s výhledem na Ondřejník a teplou vodou 27,5°C.

Věříme, že milovníky vody, koupání, plavání a vodních radovánek potěší náš hotelový bazén o rozměrech 15 x 7 metrů s hloubkou vody od 1,5 do 1,6 metru a teplotou vody 27,5°C. Při teplotě vzduchu nejméně 30,0°C a relaxační hudbě je to ideální místo pro Váš odpočinek.

SAUNY

Finská a BIO sauna s vonnými esencemi pro očistu těla i ducha.

Máte rádi teplo, vůni bylinných esencí a vyhřátého dřeva? Pak neváhejte navštívit náš nahý svět saun. A nezapomeňte dodržovat saunové desatero: 1)

MASÁŽE

pro zdraví i relaxaci.

Naše masérky nabízí zdravotní, reflexologické, relaxační nebo intuitivní masáže, včetně masáží lávovými kameny, thajsko-olejové bylinné masáže nebo tichomořské olejové masáže kokosovým měšcem. Zvolte si masáž, kontaktujte naši recepci a zarezervujte si čas. Svou volbu masáže si samozřejmě můžete ještě prodiskutovat s masérkou, i když už budete ležet na masážním lehátku.

MASÁŽNÍ LEHÁTKA CERAGEM

Jadeit, masáž, infračervené teplo, moxování

CERAGEM je automatické termální masážní lehátko kombinující tlakovou masáž s infračerveným teplem vyzařovaným jadeitovými kameny a epoxid-karbonovými panely. Je určeno pro celkovou regeneraci těla, uvolnění zádových svalů, zlepšení krevního oběhu a správnou cirkulaci životní energie Qi.

FITNESS

Rádi si posilujete tělo? Naše fitness posilovna je Vám k dispozici.

Vedle bazénu najdete naši fitness posilovnu s běžeckým pásem, eliptickým trenažérem, posilovacím strojem a odpočinkovým posezením. Vstup do ní je zdarma v otevírací době bazénu. Posilovna je bez obsluhy a trenéra, slouží poze k relaxačnímu tréninku. V posilovně je umístněn přístroj na vodu pro osvěžení jak posilujících, tak i návštěvníků bazénu.

VÍŘIVÁ VANA

Přiobjednejte si k pokoji pobyt v soukromé vířivce

Odpočinek, relax, pohoda, klid, tyto slova jsou velmi často spojována s pobytem ve vířivé vaně. Pokud to máte nastaveno stejně, přiobjednejte si k pobytu soukromou výřivou vanu, šampaňské, odpočinek v relaxačních lehátkách, položte se do horké lázně plné bublinek, zavřete na chvíli oči a rozjímejte ...

SPORTOVNÍ KLUBY

Sportovní soustředění s bazénem, saunami, plnou penzí ...

Jste sportovní klub nebo parta sportovních nadšenců? A chcete perfektní zázemí pro vaše sportovní soustředění? Fotbalisti, házenkářky, basketbalisté, hokejisti ... v nedaleké sportovní hale nebo na fotbalovém hřišti můžete sportovat, pak běhat po beskydských kopcích a u nás se potom naložit do bazénu, zregenerovat v sanunách, výřivé vaně a nebo na masážích. Vše můžeme zařídit dle vašich požadavků, kontaktujte naši recepci.

Chcete dostávat AKTUALITY hotelu?

Stačí vyplnit email a přihlásit se k odběru.